Автоматика для гаражних секційних воріт Sommer

Бренд

Автоматика для секційних гаражних воріт Sommer (Німеччина)

Німецькі товари завжди вигідно вирізнялися з-поміж аналогів завдяки бездоганній якості і доступній ціні. Секційна автоматика Sommer не стала винятком. Компактна, довговічна, надійна техніка по праву вважається одним з кращих рішень на ринку України. Механізми з надійним захистом від зовнішніх впливів працюють злагоджено і безвідмовно в будь-яких умовах. Купити Sommer автоматику для секційних гаражних воріт - значить забезпечити собі максимальний комфорт від експлуатації ворітної системи.

Автоматика Sommer Україна - найкраща пропозиція для кожного покупця.

Наша компанія пропонує повний асортимент приводів Sommer. Вартість продукції завжди нижче, ніж у конкурентів, оскільки ми організували прямі поставки товару безпосередньо з заводу компанії-виробника. Ціна автоматики Sommer на секційні ворота неймовірно доступна, в той час як якість продукції залишається на максимально високому рівні. Прочитайте реальні відгуки покупців, щоб переконатися в цьому!

В даному розділі сайту Avtomatika.com.ua ви знайдете такі серії обладнання:
• Sprint Evolution. Розраховані на установку в системах шириною до 4 м і висотою до 3,2 м. Вбудований блок управління з інтегрованим радіоприймачем дозволяє підключити до одного пристрою 112 пультів.
• Duo Vsion. Включає три моделі з різним тяговим зусиллям для автоматизації полотен площею до 11, 15 і 17 м2 відповідно. Серія відрізняється зручним окремо встановлюваним блоком управління, який додатково оснащений якісною лампою освітлення і кнопковим вимикачем.
• Мarathon SL. Розроблено спеціально для використання в умовах інтенсивної експлуатації. Підходить для установки на полотна площею до 19 м2. Блок управління підходить для прямого підключення одного або декількох світлофорів.

Переваги Sommer комплектів автоматики для секційних воріт

Продукція німецького бренду для гаражних воріт має кілька незаперечних переваг. Серед них:
• Плавне, безшумна робота.
• Проста настройка автоматики Sommer на секційні ворота.
• Висока надійність конструкції, бездоганна якість матеріалів і збірки.
• Зносостійкість, антикорозійний захист, стійкість до впливу зовнішніх факторів.
• Доступна вартість.
• Використання передових технологій для виробництва, багатоетапний контроль якості.
• Російськомовна інструкція на автоматику для воріт секційних гаражних Sommer.

Як купити комплект автоматики Sommer на гаражні секційні ворота?

Замовити відповідний комплект обладнання ви швидко і недорого можете на нашому сайті. Щоб купити товар оформите заявку на сайті або зв'яжіться з менеджерами, які нададуть допомогу у виборі продукції. Доставимо автоматику для гаражних воріт по Україні: Львів, Одеса, Харків, Ужгород, Маріуполь, Дніпро, Київ. В даному розділі сайту ви також можете прочитати відгуки на автоматику Sommer на секційні ворота.