Шлагбауми

ID 8941
ID 9119
IR30 фотоелементи Gant

412.50
грн

ID 9147
ID 8998
ID 9151
ID 9028
ID 8993
ID 9131
RTU 5024 GSM контроллер

960.30
грн

Шлагбаум традиційно використовується для обмеження в'їзду на територію приватного або комерційного об'єкта. Установка шлагбаума - недорогий спосіб організації контролю доступу, що дозволяє вирішувати різнопланові завдання. Такі елементи можна скрізь побачити на об'єктах різного цільового призначення.

Чому варто купити автоматичний шлагбаум?

Цей пристрій для обмеження доступу на охоронювані території має незаперечні переваги в порівнянні з механічним аналогом. Серед них:

  • Висока швидкість роботи.
  • Різні способи управління. Сигнал може подаватися за допомогою проксі-карти, радіопередавача, ключа, пульта, а також смартфона.
  • Зносостійкість. Сучасні рішення мають високі показники інтенсивності роботи на продовженні тривалого терміну експлуатації.
  • Можливість розширення функціоналу. Конструкцію можна обладнати інтегрованою системою розпізнавання серійних номерів, синхронізувати з відеоспостереженням, домофоном або іншим елементом системи контролю доступу.
  • Оригінальний дизайн. Різноманітність варіантів дозволяє підібрати стрілу, що гармонує з будь-яким зовнішнім виглядом.
  • Доступна ціна. Шлагбауми нового покоління при високій зносостійкості і максимальної функціональності мають досить доступну вартість.

На сайті Avtomatika.com.ua кращі ціни і якість на Шлаграуми від виробників

Надійний продавець - гарантія придбання якісного товару. Наша компанія працює на ринку Одеської області вже багато років, зарекомендувавши себе як надійний і відповідальний постачальник. У нас можна купити шлагбаум кращих світових виробників: CAME, DOORHAN, NICE, GENIUS, FAAC та інших.

Велика розмаїтість моделей дозволить підібрати виріб з необхідними параметрами. Всі варіанти, представлені в онлайн-каталозі, відрізняються високою надійністю, зносостійкістю, стійкістю до впливу негативних факторів навколишнього середовища, а також тривалим терміном експлуатації. Ви легко підберете шлагбаум, ціна якого підходить для вашого бюджету.

Професійна установка автоматичного шлагбаума в Україні

Оскільки від якості монтажу системи буде залежати її довговічність і безвідмовна робота, установка шлагбаума повинна виконуватися професіоналами. Фахівці нашої компанії готові виконати монтаж системи. Працюємо в Україні: Києві, Одесі, Харкові і т.д. Наші менеджери проконсультують з усіх питань, допоможуть вибрати і купити відповідне обладнання, розрахують ціну і вартість установки. Ціни на кожну модель гранично демократичні! Звертайтеся!