Шлагбауми Gant

Бренд

Шлагбаум автоматичний Гант (Gant) при своїй недорогий вартості відрізняється високою надійністю, функціональністю, а також привабливим дизайном. Це бюджетне рішення не поступається за якістю і експлуатаційними характеристиками продукції більш іменитих брендів, забезпечуючи неймовірну зручність користувачів і рішення поставлених завдань. Безшумність, висока швидкість, плавність роботи - всі ці якості властиві виробу, при цьому ціна шлагбаума автоматичного Гант (Gant) залишається однією з найнижчих на українському ринку.

Звернувшись в нашу компанію Автоматика, ви можете швидко і недорого замовити шлагбауми автоматичні відомого виробника з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Біла Церква, Запоріжжя, Дніпропетровськ. Моделі в наявності можна подивитися на сайті Avtomatika.com.ua.

Шлагбаум фірми Gant - особливості і ціни

Виріб оснащений вбудованим блоком управління, який має можливість підключення додаткових функцій і систем (пультів, світлофорів, системи платного паркінгу і т.д.). Це значно розширює сферу застосування автоматичних шлагбаумів. Сучасна система автоматизованого управління проста і комфортна в експлуатації, не вимагає спеціальних навичок. Відкрити / закрити стрілу можна шляхом натискання на кнопку або за допомогою пульта дистанційного керування.

Основні переваги шлагбаума автоматичного Гант (Gant):

• Стильний дизайн, що гармонійно поєднується з будь-яким зовнішнім виглядом.
• Швидкий час роботи. Зміна положення стріли відбувається за 2-6 секунд, забезпечуючи більшу пропускну здатність, що особливо важливо на об'єктах з високою інтенсивністю руху.
• Максимальна безпека, що досягається за рахунок застосування вбудованого електронного визначника перешкоди.
• Комфортна робота в нічний час. Стріла обладнана світловідбивачами, які добре видно в темряві.
• Низька ціна. Шлагбаум Gant - одне із самих бюджетних рішень на ринку.
• Безвідмовна робота в діапазоні температур від -20 °, до + 55 ° С.

Доступні моделі і ціни на шлагбауми автоматичні Гант (Gant)

Ми пропонуємо два види моделей:
• 806. Універсальне рішення для проїздів шириною до 6 метрів і невисокою інтенсивністю руху. Заводські налаштування і дві балансувальні пружини значно прискорюють процес установки.
• 306. Доступна в правостороннем і лівосторонньому виконанні. Має три модифікації зі стрілою 2,6, 3,6 метрів, а також телескопічною стрілою, висунутою на довжину до 6 метрів.

Ціна шлагбаума Gant буде залежати від обраної моделі та комплектації.

Наші менеджери готові проконсультувати вас з усіх питань, а також допоможуть підібрати пристрій під конкретні параметри і бюджет!