Шлагбаум Comunello

Бренд

Шлагбаум Comunello з доставкою по Україні

Шлагбаум автоматичний Comunello є найкращим співвідношенням доступної ціни і високої якості. Довговічне і надійне обладнання італійського виробництва розроблено спеціально для експлуатації в умовах агресивних кліматичних умов. Моделі оснащуються двигунами постійного струму з вбудованим енкодером, а також мають світлодіодне підсвічування, яка робить стрілу помітною навіть у повній темряві.

Завдяки високим експлуатаційним характеристикам і доступній ціні шлагбауми автоматичний Comunello універсально підходять для монтажу в приватному або кооперативному дворі, на платних парковках або поблизу великих торгових центрів, адміністративних, складських та інших об'єктів.

Шлагбаум автоматичний Comunello - Базова комплектація

• Стрілка, довжина якої підбирається індивідуально для конкретного проїзду.
• Тумба з вбудованою системою управління, що має антивандальний захист.
• Стаціонарний пульт управління для маніпуляцій стрілкою за допомогою введення кодової комбінації або використання електронного ключа.
• Ключі розблокування.
• Балансировочная пружина.
• Набір комплектуючих для монтажу.
При необхідності шлагбаум можуть бути доповнені комплектом автоматики для дистанційного керування.

Шлагбаум автоматичний Comunello. Ціна шлагбаума і головні особливості

Виробник використовує для створення обладнання виключно високоякісна сировина та інноваційні технології виробництва. Всі елементи конструкції мають антикорозійний захист. Спеціальні пружини балансування гарантують беззвучний і плавний хід стріли.

Блок управління обладнанням має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому експлуатація техніки не викликає складнощів навіть у новачків. Вбудований детектор перешкод виключає ймовірність травмування людей або псування транспортних засобів. При виявленні перешкоди, стріла автоматично припиняє рух.

Переваги серії:
• Регульовані кінцеві вимикачі, які забезпечують точну зупинку стріли в кінцевих положеннях.
• Велика кількість опцій і режимів дозволяє налаштувати роботу техніки під умови конкретної території.
• Гарантія на шлагбауми 3 роки.
• Зносостійкість механізму, надійність і безперебійна служба.
• Рейки будь-якої довжини, що дозволяє підібрати варіант для отвору будь-якої ширини.

З метою забезпечення безпеки експлуатації всі елементи конструкції виконуються з ударопрочних, зносостійких матеріалів, що забезпечують надійний захист обладнання від різних пошкоджень. Ціна шлагбаума Comunello варіюється в залежності від розмірів і комплектації. Тим не менш, це одне з найбільш доступних пропозицій на ринку.

Де замовити шлагбаум автоматичний Comunello за ціною виробника?

Наша фірма Автоматика пропонує жителям України повний асортимент продукції відомого італійського виробника. Низькі ціни, гарантовані прямими поставками товару безпосередньо з заводу-виготовлювача. Весь асортимент моделей представлений у нас - Avtomatika.com.ua. Миттєва доставка шалгабумов по Україні: Київ, Львів, Одеса, Умань, Херсон, Запоріжжя, Харків, Дніпро, Ужгород.