Шлагбауми Came

Бренд

Шлагбаум Came з доставкою по Україні

Автоматичні шлагбауми Came набули широкого поширення не тільки в Європі, але і в Україні. Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя, Ужгород - в будь-якому з цих міст можна побачити обладнання італійського виробника. Доступна ціна шлагбаумів Came робить їх універсальним рішенням, як для комерційних, так і для приватних об'єктів. Вони однаково ефективні при організації доступу на територію приватного будинку, заміського котеджу, заводський парковки або стоянки торгово-розважального комплексу.
Ми пропонуємо вам купити шлагбаум якісне обладнання від визнаного світового лідера автоматизованих систем. До ваших послуг повний асортимент техніки Came - шлагбауми, автоматику для воріт і все з доставкою в будь-який регіон України.

Популярні види автоматичних шлагбаумів Came

Працюючи безпосередньо з виробником, ми пропонуємо жителям України всеосяжний асортимент рішень. На нашому сайті Avtomatika.com.ua знайдеться не тільки популярні моделі, але і ексклюзивні варіанти для промислового або приватного використання. Ми пропонуємо наступні серії шлагбаумів Came за ціною виробника:
• Guard. Недороге рішення для проїздів шириною 2,5, 4, 6,5 метра. Відмінні експлуатаційні характеристики, висока зносостійкість, прекрасна ремонтопридатність.
• Guarg4. Оновлений дизайн і поліпшені характеристики. Стріла круглої форми розрахована на експлуатацію в умовах високої вітрового навантаження. Підходить для проїздів шириною 4 метри.
• Guard8. Оснащуються потужним приводом, який забезпечує точне рух стріли довжиною до 8 метрів. Доступні версії з харчуванням від 24В і ~ 230В.
• Gurd12. Розроблено спеціально для проїздів великої ширини. Механізм здатний працювати зі стрілою завдовжки до 12 метрів, що робить такі шлагбауми незамінними для промислових або відомчих об'єктів.

Базова комплектація автоматичних шлагбаумів Came включає в себе:
• Тумбу з вбудованим блоком управління.
• Стрілу, виготовлену з високоміцного алюмінію.
• Протиударні накладки для стріли, виконані з поліуретану
• Спеціальні світловідбиваючі наклейки.
• балансувальні пружину.

Ви можете підібрати будь-які аксесуари та комплектуючі для розширення опцій обладнання: фотоелементи, зчитувачі магнітних карт, радіокодовие клавіатури, GSM-модулі і т.д.

Ціна автоматичного шлагбаума Came

Точна вартість буде залежати від розмірів, типу і комплектації моделі. Незалежно від обраної моделі і підібраних аксесуарів, вартість техніки повністю виправдовується довгим терміном експлуатації і безвідмовною роботою протягом усього цього часу. Це економічно вигідне, практичне придбання. Наша компанія пропонує кращі ціни на шлагбауми Came, а також послуги швидкої доставки техніки в будь-який куточок України. У нас ви можете ознайомитися з вартістю базових комплектацій, а також підібрати додаткові елементи і дізнатися фінальну вартість товару.