Автоматика для відкатних воріт Segment

Бренд

ID 8923
ID 8920
ID 9068
ID 8926
ID 9069
ID 9070
ID 8924
SL 600 комплект автоматики Segment

Немає в наявності

Автоматика для відкатних воріт Segment (Італія)

Ласкаво просимо в розділ сайту Avtomatika.com.ua, де представлені комплекти автоматики Segment на відкатні ворота. Будучи офіційним дистриб'ютором відомого італійського виробника в Україні, ми пропонуємо якісні, функціональні, довговічні системи для автоматизації промислових і побутових воріт за найвигіднішою вартості.

Чому варто купити автоматику Segment для відкатних воріт?

Італійське - значить якісне. Це твердження стосується не тільки шкіргалантереї або автомобілів, але і техніки. Устаткування бренду - це якість, перевірена часом.
Комплекти повністю адаптовані під українські кліматичні умови. Вони не бояться вологості, морозів, вітру або високих температур. Всі механічні вузли мають антикорозійне покриття, що збільшує термін експлуатації приводів, навіть якщо вони використовуються в умовах агресивного навколишнього середовища. А настройка автоматики Segment на відкатні ворота виконується гранично просто.
Ще одна конкурентна перевага автоматики Segment на відкатні ворота - ціна. Комплекти коштують не дешево, але їх вартість нижче багатьох рішень, представлених на ринку.
Якщо ви все ще сумніваєтеся, то прочитайте відгуки про автоматику Segment на відкатні ворота. Вони тільки позитивні. Якість і довговічність продукції перевірена покупцями по всій Європі. І ви можете стати одним із щасливчиків, який встановив на свої ворота якісний привід італійського виробництва!

Що входить в комплект автоматики Segment для відкатних воріт:
• Електропривод.
• Вбудований блок управління з радіоприймачем.
• Два двоканальних пульта дистанційного керування.
• Інструкція на автоматику для воріт Segment.

Ми також пропонуємо розширити функціональність системи, доповнивши її аксесуарами. У продажу є:
• Фотоелементи;
• Датчики безпеки;
• Сигнальні лампи;
• Додаткові кріплення і фурнітура;
• Пульти;
• Ключі, брелоки, картки і зчитувачі інформації.

Як замовити автоматику Segment в Україні?

Вам сподобалася функціональність системи? Хочете автоматизувати конструкцію приводом італійського бренду? Щоб купити автоматику на відкатні ворота Segment не обов'язково їхати в Італію! У цьому розділі ви можете вибрати і купити вподобаний комплект.
Відправляємо посилки по всій Україні: Київ, Харків, Львів, Одеса, Ужгород, Умань, Кіровоград, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Херсон.
Прочитайте відгуки наших покупців. Вони допоможуть зробити вибір. Або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, щоб наші консультанти допомогли підібрати оптимальне рішення в рамках встановленого бюджету і вимог, що пред'являються.