Автоматика для розпашних воріт Roger

Бренд

Автоматика для розпашних воріт Roger (Італія)

Орні автоматика Roger - еталон якості, надійності і функціональності. На продукцію цього бренду рівняються інші виробники, а приводи фірми є законодавцем нових трендів в сфері автоматизації комірних систем.

Щоб обзавестися якісним обладнанням не обов'язково їхати в Італію. Заглянувши в цей розділ сайту, ви можете купити комплект автоматики Roger на розсувні ворота в Україні на найвигідніших умовах.

Завдяки широкому спектру рішень можна автоматизувати конструкції різної маси і ширини. В даному розділі сайту Avtomatika.com.ua ви знайдете комплекти для приватних і промислових об'єктів. Найбільший асортимент в Україні, вартість від виробника!

Найбільш затребувані серії комплектів автоматики Roger для розгорнутих воріт:
• KIT R20 / 314. Встановлюється на конструкції довжиною до 3 м.
• KIT R20 / 514. Розроблено для стулок довжиною до 5 метрів. Висока інтенсивність роботи і значний запас потужності.
• SET H23 / 284. Привід для компактних конструкцій довжиною до 2,8 м. Енергоефективність та безвідмовна робота в будь-яких погодних умовах.
• SET R23 / 373. Монтуються на стулки довжиною до 4 метрів.

Всі серії мають вбудовані кінцеві вимикачі, працюють з інтенсивністю 50%. Щоб встановити обладнання самостійно скористайтеся інструкцією на автоматику Roger на розсувні ворота російською мовою, яка є в комплекті.

Завдяки такому асортименту покупець може замовити механізм з урахуванням розмірів полотна, умов експлуатації і необхідної потужності.

Чому варто купити Roger автоматику для розпашних воріт?

Комплекти обладнання мають ряд відмінних рис, які виділяють їх на тлі конкурентів:
• Для виготовлення корпусу виробник використовує анодований алюміній. Це забезпечує надійний захист корпусу і внутрішніх механізмів від корозії і дії чинників навколишнього середовища.
• Сучасний дизайн і гарне оформлення. Устаткування впишеться в екстер'єр будь-якого об'єкта.
• Спрощена настройка автоматики Roger на розсувні ворота, можливість зміни параметрів роботи з урахуванням побажань користувача.
• Антивандальная захист. Механізми і замки складно зламати, тому несанкціонований доступ на територію повністю виключений.
• Доступна ціна автоматики Roger на розсувні ворота.
• Потужний приймач забезпечує стійкий прийом сигналу і швидку реакцію.
• Комплектація всіх моделей сигнальної лампою і фотоелементом. Немає необхідності купувати це обладнання окремо.

Як купити автоматику Roger в Україні?

Прямі поставки з заводу, найвигідніші умови і конкурентні ціни - все це ви отримаєте, звернувшись в нашу компанію. Численні відгуки про автоматику Roger на розсувні ворота, написані нашими покупцями, підтверджують не тільки якість продукції, але і нашу бездоганну репутацію.
Відправляємо посилки по Україні: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Херсон, Маріуполь. Скористайтеся телефоном або формою зворотного зв'язку, щоб отримати консультацію менеджерів. Ми завжди на зв'язку! Звертайтеся!