Автоматика для відкатних воріт Roger

Бренд

Автоматика для відкатних воріт Roger (Італія)

Компанія Автоматика - це найкраща можливість купити комплект автоматики Roger на відкатні ворота - ціна виробника в Україні. В даному розділі сайту Avtomatika.com.ua ви знайдете повний асортимент рішень від провідного італійського бренду. Ласкаво просимо?

Чому саме відкатна автоматика Roger?

Італійський бренд займає міцні позиції в списку лідерів по виробництву механізмів для автоматизації комірних систем. Налагоджений процес виробництва, використання передових технологій і високоякісних матеріалів дозволяє інженерам компанії створювати функціональні і надійні приводи.

Автоматика для відкатних воріт Roger адаптована під кліматичні умови в Україні, що дозволяє безперешкодно використовувати її по всій країні. Продукція вигідно поєднує в собі знамените італійське якість і доступну українську вартість.

Ми пропонуємо купити автоматику для воріт Roger наступних серій:
• Roger Н30 - для конструкцій масою до 600 кг.
• Roger R30 - для автоматизації комірних конструкцій вагою 400-1200 кг.
• Roger G30 - для роботи зі стулкою масою до 2200 кг.

Якщо прочитати відгуки про автоматику Roger на відкатні ворота, то можна переконатися: тисячі покупців по всьому світу довіряють цьому бренду. Це найкраще рішення для автоматизації промислових або побутових воріт. Купуйте краще!

Переваги комплектів автоматики Roger для відкатних воріт

Електроприводи володіють прекрасними призначеними для користувача характеристиками і широким спектром достоїнств. Головні переваги механізмів:
• Бездоганна якість, гарантоване завдяки використанню у виробництві елементів високоміцної сталі.
• Продумана конструкція, яка зменшує знос і перегрів деталей, продовжуючи термін експлуатації комплектів.
• Легка настройка автоматики Roger на відкатних воротах.
• Унікальна система захисту від злому і проникнення. Забезпечується повна безпека території, що охороняється.
• Комплектація магнітними кінцевими вимикачами, які забезпечують надійну роботу системи навіть при сильному морозі і обмерзання.
• Інструкція на автоматику для воріт відкатних Roger російською мовою. Виконати монтаж можна своїми руками.

Як замовити автоматику Roger в Україні недорого?

Якщо вам потрібно купити якісний комплект автоматики Роджер, наш сайт - найкращий вибір. Ми поставляємо товари без посередників, тому ціна на комплекти у нас найнижча в Україні.

В даному розділі сайту ви можете вивчити асортимент, ознайомитися з цінами і прочитати реальні відгуки наших покупців про продукцію Roger.
Для зручності покупців працюємо за готівковим і безготівковим розрахунком. Доставляємо товари службами Нова Пошта, Інтайм, деливери, Міст Експрес. Замовте товар, і вже завтра отримаєте посилку в будь-якій точці України: Київ, Харків, левів, Одеса, Херсон, Ужгород, Умань, рівно, Івано-Франківськ, Кіровоград. Звертайтеся!