Автоматика для гаражних секційних воріт Roger

Бренд

ID 9021
ID 9102
ID 9115
ARGO електропривід Roger

15015.00
грн

Автоматика для секційних гаражних воріт Roger (Італія)

Наша компанія пропонує покупцям придбати комплекти автоматики Roger на гаражні секційні ворота за ціною виробника. Високоякісні, функціональні, красиві комплекти приводів призначені для автоматизації конструкцій різних розмірів. Виробник врахував відгуки покупців і повністю адаптував продукцію до кліматичних умов України, що дозволяє використовувати механізми по всій країні.

Відчуйте всю принадність експлуатації сучасної, якісної техніки! Відкривайте і закривайте стулки за допомогою пультів дистанційного керування, не залишаючи салону транспортного засобу. А великий асортимент додаткових аксесуарів дозволяє доукомплектувати систему і налаштувати автоматики Roger на секційні ворота максимально зручно для користувача.

Переваги автоматики для секційних гаражних воріт Roger

До незаперечних переваг продукції відомого італійського бренду варто віднести:
• Компактні розміри і продуманий дизайн корпусу. Монтаж приводу може виконуватися вертикально, що розширює можливості підключення периферійних пристроїв і аксесуарів.
• Модульна конструкція. Якщо монтаж пристрою здійснюється при нестачі вільного місця, плату управління можна винести за межі корпусу.
• Інтегрована система безпеки, що дозволяє контролювати отвір на предмет наявності перешкод для руху стулки.
• Російськомовна інструкція на автоматику для воріт секційних гаражних Roger. Виконати монтаж можна своїми руками.
• Багатосторонній контроль навантаження двигуна, що забезпечує коректну експлуатацію приводу без перевантаження.
А ще автоматика Roger Україна - це доступна ціна, робота в широкому діапазоні температур, а також відповідність європейським сертифікатам якості та безпеки.

Доступні серії секційної автоматики Roger:

• SET M40 - розроблена для воріт площею до 12 м2 з висотою стулки до 2,3 м.
• ROGER SET H40 - створена для воріт площею до 14 м2 та висотою до 3,3 м.

Як вигідно купити Roger комплект автоматики для секційних гаражних воріт?

Для зручності клієнтів ми пропонуємо купити продукцію не тільки по телефону, але і безпосередньо на нашому сайті Avtomatika.com.ua через корзину. Усі позиції в каталозі мають актуальну вартість, повний набір характеристик. Також ви можете прочитати реальні відгуки про автоматику Roger на секційні гаражні ворота, написані нашими покупцями.

Вам потрібно лише вибрати вподобану позицію, замовити її по телефону у менеджера або через корзину, вибрати оптимальну транспортну компанію і варіант оплати (накладений платіж або передоплата банківським переказом). Оперативно доставимо товар по Україні: Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Ужгород, Запоріжжя, Рівне, Івано-Франківськ, Умань.