Пульти Segment для воріт і шлагбаумів

Бренд

ID 8912
SG-04 пульт ДУ Segment

330.00
грн

Пульт Segment ціна в Україні - Одесі, Києві, Харкові і т.д.

Компанія Segment пропонує високоякісні і надійні пульти дистанційного керування воротами. Компактні, стильні брелоки з динамічним кодуванням забезпечують максимальну безпеку експлуатації. У момент натискання кнопки кодова комбінація змінюється, тому скопіювати або клонувати брелок неможливо навіть при наявності сучасного обладнання.

Сайт Avtomatika.com.ua пропонує всеосяжний асортимент пультів Segment для воріт і шлагбаумів. Оригінальні рішення для побутових і промислових конструкцій. Завдяки високим споживчим властивостям пульти Segment в Києві користуються великим попитом. Пропонуємо вам ознайомитися з особливостями обладнання, щоб оцінити експлуатаційні властивості виробів.

Параметри універсального пульта Segment для воріт:

• Робоча частота 433,92МГц.
• Чотириканальний, тому працює з чотирма різними пристроями.
• 100% збірка Італія.
• Дальність передачі сигналу 50 м в закритому просторі, 100 м на відкритому просторі.
• Компактні розміри і елегантний дизайн.
• Адаптованість до українського клімату. Захищений від води і пилу корпус стійкий до зовнішніх впливів, а якісний пластик пручається появи подряпин.
• Динамічний тип кодування. Пульт Segment для автоматичних воріт гарантує абсолютну безпеку конструкції.
• Тривалий термін експлуатації.
• Універсальні елементи живлення, які легко замінити.

Стильний брелок з чотирма красивими кнопками оснащений кріпленням для фіксації ключів. Клавіші натискаються легко і спрацьовують миттєво.

Як запрограмувати пульт Сегмент від воріт?

Ввести новий брелок в блок управління здатний кожен користувач, незалежно від навичок і досвіду роботи з подібними системами. Програмування пульта Segment для воріт виглядає так:
• Затисніть кнопку LEARN на блоці управління. Світловий індикатор почне відповідне блимати, сповіщаючи про готовність системи.
• Затисніть кнопку на брелоку, яку хочете запрограмувати. Знову подивіться на лампочку і дочекайтеся оповіщення.
• Піднесіть брелок до блоку управління і дочекайтеся, коли індикатор загориться рівним світлом.
Як купити універсальний пульт Segment для автоматичних воріт.

Підшукуєте вигідні умови придбання брелоків Segment? Хочете замовити вироби з доставкою по Україні? Тоді ласкаво просимо в наш інтернет-магазин.

Пропонуємо всеосяжний асортимент пультів Segment для шлагбаумів і гаражних воріт. Вироби, представлені в каталозі, надходять безпосередньо з заводу, мають сертифікати якості та відповідності найвищим європейським стандартам. Моделі проходять ретельну перевірку, тому ми гарантуємо бездоганну якість і працездатність кожного брелока.

Ціна пульта Segment для воріт стартує від 250 грн. Знайшли товар дешевше? Повідомте нам і ми обов'язково знайдемо компроміс. Відправляємо товари будь-якої транспортної компанією по Україні: Київ, Одеса, Херсон, Дніпро, Харків, Ужгород, Запоріжжя, Маріуполь, Черкаси, Хмельницький, Чернігів.