Пульти Roger для воріт і шлагбаумів

Бренд

ID 8998

Пульт Roger ціна в Києві, Харкові, Одесі та всій Україні

Устаткування італійського виробництва завжди вважалося еталоном якості. Не є винятком і пульти для воріт і шлагбаумів Roger. Вони є втіленням технологічності, функціональності, бездоганної якості, а також радують покупців тривалим терміном експлуатації. Не менш важлива перевага, якою володіють пульти Roger для відкатних воріт - ціна. Це кращий вибір для сучасної системи автоматики!

Особливості пультів дистанційного керування воротами

Чим продукція Roger виділяється серед аналогів? В першу чергу - стильним дизайном. Корпус брелока красивий, ергономічний і компактний. Його зручно тримати в руці. Кнопки легко натискаються, але ймовірність випадкового спрацьовування клавіш виключена.

Пульт Roger для автоматичних воріт виготовлений з високоякісного пластику, стійкого до перепадів температур і механічних пошкоджень. Завдяки спеціальному кільцю брелок легко прикріпити на в'язку ключів.

Класична серія отримала інноваційну технологію захисту від клонування. Користувачам гарантована безпека і надійність роботи брелока.

Основні характеристики універсального пульта Roger для воріт:
• Робота на частоті 433,92 МГц.
• Пристрій передає сигнал на відстань до 150 метрів на відкритому просторі.
• Універсальне рішення для будь-якої системи. Ви можете використовувати цей пульт Roger для шлагбаумів або гаражних воріт, ролет або маркізів.
• Можливість підключення до двох керованих пристроїв.
• Кодування постійне.
• Програмування пульта Roger для воріт здійснюється від приймача.
• Колір корпусу чорно-помаранчевий.
• 100% італійська збірка.
• Вага 22 р
• Діапазон робочих температур від -25 до + 55 ° C.

Як купити пульт Roger в Києві?

В Україні продукція Роджер з'явилася відносно недавно, проте відразу стала неймовірно популярною завдяки прекрасним призначеним для користувача характеристикам і доступній вартості. На нашому сайті Avtomatika.com.ua завжди в наявності затребувані моделі брелоків для сучасних систем автоматизації. Кращі рішення по ціні від 500 грн!

Здійснюється доставка по Україні: Київ, Львів, Біла Церква, Хмельницький, Дніпро, Одеса, Ужгород, Харків, Запоріжжя. Працюємо з усіма транспортними компаніями для зручності наших клієнтів.

Порівняйте ціни з іншими магазинами і переконайтеся, що купити універсальний пульт Roger для автоматичних воріт у нас дійсно вигідно. Менеджери компанії підберуть оптимальне рішення з урахуванням необхідних параметрів і встановленого бюджету, розкажуть, як запрограмувати пульт Роджер для воріт, прорахують найбільш вигідний спосіб доставки. Ми працюємо для вас!