Пульти Marantec для воріт і шлагбаумів в Україні

Бренд

ID 9012
DIGITAL 382 пульт MARANTEC

858.00
грн

Пульт Marantec ціна в Україні - Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків та ін. Міста

Універсальні пульти Marantec для воріт і шлагбаумів вигідно відрізняються від аналогів від інших виробників завдяки високій надійності. Інженери бренду домоглися приголомшливою працездатності пристроїв. Вони передбачили всі можливі варіанти злому системи і захистили від них.

Чому варто купити універсальний пульт Marantec?

Виробник використовує запатентовану технологію динамічного кодування Multi-Bit Marantec. Пульт Marantec для автоматичних воріт передбачає понад 280 трильйонів варіантів коду, що повністю виключає ймовірність перехоплення сигналу і клонування брелока недоброзичливцями. Устаткування відомого німецького бренду заощадить ваш час, оскільки управління воротами або шлагбаумом відбувається легко, швидко, зручно.

Де купити пульти Marantec для гаражних воріт в Україні?

Брелоки бренду поєднують в собі передові технології, безпека, надійність і довговічність. Це дійсно унікальні у своїй сфері вирішення, купити які ви можете в даному розділі сайту Avtomatika.com.ua. Пропонуємо всеосяжний вибір обладнання в Україні.

Менеджери компанії підберуть комплексне рішення з урахуванням необхідних характеристик, вартості і побажань клієнта. Ціна пультів Marantec для воріт стартує від 700 грн. Ми йдемо назустріч нашим покупцям, тому пропонуємо гнучкі системи знижок і регулярно проводимо акції. Така політика дозволяє купити універсальний пульт Marantec для автоматичних воріт на максимально вигідних умовах.

Чим пульти Marantec для гаражних воріт виділяються серед аналогів від інших фірм?

Мільйони покупців в Європі і СНД роблять вибір на користь продукції даного бренду. Якщо ви ще сумніваєтеся, особливості обладнання німецького бренду переконають вас в доцільності покупки. Пульти Marantec це:
• Динамічна система кодування.
• Захист корпусу за стандартом IP54.
• Великий асортимент. Лінійки 1-4 канальних пультів дозволять підібрати кращий варіант для конкретної системи.
• Адаптація до українського клімату. Брелоки безвідмовно працюють в температурному діапазоні від -20 до + 60ºС.
• Робота на частотах 433 і 868 МГц.
• Просте програмування пульта Marantec для воріт в декілька натискань.
• 100% збірка Німеччина. Можливість програмування з брелока.
• Сучасний дизайн, ергономічний корпус, м'які і зручні кнопки.
• Можливість підключення до приводів бренду і до обладнання інших виробників за допомогою зовнішнього приймача Marantec Digital.

Цифрові пульти дистанційного керування воротами оснащуються держателями для настінного монтажу або кріпленнями для фіксування на кільці з ключами.

Всі моделі, представлені в каталозі, поставляються безпосередньо з заводу-виготовлювача. Тому наші ціни на пульти Marantec в Києві найбільш вигідні і конкурентні. Вартість від 250 грн! Знижки для оптових замовників. Доставляємо товари по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя, Ужгород, Черкаси, Маріуполь, Рівне, Хмельницький, Тернопіль.

Менеджери компанії не тільки дадуть відповідь на всі питання, але і підкажуть, як запрограмувати пульт від воріт швидко і правильно. Звертайтеся!