Пульти Gant для воріт і шлагбаумів в Україні

Бренд

ID 8941
ID 8942
ID 9017
DC 1602 15-канальный пульт GANT

1089.00
грн

Пульт Gant ціна в Києві, Полтаві, Іван-Франківську і всієї України

Універсальні пульти Gant для воріт і шлагбаумів поєднують в собі доступну вартість та інноваційні технологічні рішення. Завдяки кращому співвідношенню ціна-якість обладнання китайського виробника користується великим попитом в Україні.

Чому варто купити пульти Gant в Києві?

На відміну від інших виробників, Гант пропонує кілька серій обладнання. Великий вибір брелоків з різними технічними і експлуатаційними характеристиками дозволяє покупцям підібрати максимально відповідне рішення для конкретної системи і в рамках певного бюджету.

Асортимент універсальних пультів Gant для автоматичних воріт

Ми пропонуємо якісні та функціональні брелоки. В даному розділі сайту Avtomatika.com.ua в наявності представлені всі затребувані лінійки обладнання:
• Magnetic. У неї входить одноканальна модель DC 1600 і 15-канальний пульт DC тисячі шістсот дві.
• Melody. У складі лінійки пульти Gant для гаражних воріт DC 104, DC 105, DC 512 з різною кількістю каналів.
• Standart. Найширша серія, в яку входить кілька різних моделей устаткування:
• DC 48, DC 49, DC 90, DC 92, DC 94. Всі пристрої встановлюються всередині приміщення, для чого є спеціальне кріплення. Надають можливість підключення 1-15 керованих пристроїв.
• t15 Professional. Чотириканальний пульт Gant для шлагбаумів, турнікетів і воріт. Сумісний з блоками управління і приймачами інших брендів.
• T15. Стильний і неймовірно красивий брелок, виконаний у формі слайдера. Допускається програмування пульта Gant для воріт до блокам управління AN-Motors, DooHan.
• T10. Гарантований захист від клонування завдяки технології динамічного кодування.
• DC 115. Одноканальний пульт дистанційного керування воротами з дисплеєм і зручними клавішами. Максимальний комфорт експлуатації і робота на відстані до 200 метрів на відкритому просторі.
• Euro. Найсучасніша і стильна лінійка брелоків. Моделі DC 315, DC 316 кріпляться до стіни, а DC 305, DC 306, DC 313 портативні зі світлодіодним регуляцією.

Де кращі ціни на пульти Gant для автоматичних воріт?

Ми будуємо відкриті і довірчі відносини з клієнтами, надаючи високоякісний сервіс. Звернувшись до нас, ви можете купити універсальні пульти Gant для автоматичних воріт на найвигідніших умовах. Контроль якості, гарантія на продукцію, гнучка цінова політика - це лише деякі переваги покупки в нашому інтернет-магазині.
Ціна пультів Gant для воріт стартує від 250 грн. і залежить від обсягу замовлення і вибраної моделі. Відправляємо товари по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Хмельницький, Черкаси. Менеджери допоможуть підібрати потрібний варіант, розкажуть, як запрограмувати пульт від воріт, підкажуть найбільш вигідний спосіб доставки.