Пульти Came для воріт і шлагбаумів в Україні

Бренд

ID 9110
ID 9149
ID 8993

Пульт Came ціна недорога в Києві, Харкові, Одесі, Львові та в Україні

Пульти Came для воріт і шлагбаумів - це найкраще співвідношення функціональності, надійності, безпеки, якості та доступної ціни на пульти для воріт. Устаткування відомої італійської компанії поєднує в собі інноваційні технології та практичність. А лаконічний дизайн і ергономічна форма роблять кожен пульт дистанційного керування воротами максимально зручним в експлуатації.

Асортимент пультів Came в Києві

Багатоканальні брелоки відрізняються за експлуатаційними і технічними параметрами. Ось три популярні лінійки пультів Came:
• Atomo D. Незвичайний варіант, який працює одночасно на двох частотах 433,92 МГц і 868,35 МГц. Завдяки такій особливості сфера застосування брелока значно розширюється. Зручний корпус, сильний сигнал, безвідмовна робота в умовах радіоперешкод. Ціна від 400 грн.
• Twin. Призначений для управління системою в кондомініумі. Брелок передає сигнал на частоті 433,92 МГц. Завдяки технології Key Code повністю виключена ймовірність клонування пульта сторонніми особами. Доступні дво- і чотирьохканальні версії. Вартість від 420 грн.
• Top 868. Пульт Came для автоматичних воріт, що працює на частоті 868,35 МГц. Головні особливості моделі: максимально зручне управління, функція транспондера, надійний захист від клонування, динамічний код. Також представлені в двох варіантах - дво- і чотирьох канальні. Ціна від 600 грн.

Чим універсальний пульт Came для воріт виділяється на тлі конкурентів?

Устаткування фірми Came - це якість, перевірена часом і тисячами покупців. Це оптимальне рішення для приватних, промислових, комерційних об'єктів. Серед головних особливостей брелоків можна відзначити:
• Висока ергономіка. Пульти зручно тримати в руках, а кнопки легко натискаються.
• Універсальність. Один брелок можна використовувати як пульт для шлагбаума Came, гаражних воріт.
• Лаконічний дизайн. Сучасне оформлення, стильний і оригінальний аксесуар.
• Доступна ціна пульта Came для відкатних воріт.
• Бездоганна якість. 100% італійське виробництво і збірка.
• Широкий діапазон робочих температур. Брелок повністю адаптований до українського клімату, витримує високі і низькі температури.
• Корпус з високоміцного пластика, стійкого до пошкоджень.
• Легке програмування пульта Came для воріт.
• Гарантія від виробника.

Де знайти всеосяжний асортимент пультів Came в Києві

На нашому сайті Avtomatika.com.ua ви знайдете найбільший в Україні вибір брелоків. Поставляючи обладнання безпосередньо з заводу, ми встановлюємо найдоступніші ціни. У нас ви можете купити універсальний пульт Came для автоматичних воріт з доставкою. Відправимо товар по Україні: Львів, Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Ужгород, Чернігів, Умань, рівно, Кіровоград, Запоріжжя.

Наші фахівці підкажуть оптимальний варіант в рамках встановленого бюджету і конкретної системи автоматики, порадять, як запрограмувати пульт від воріт від брелока до брелоку або з блоку управління.