Пульти An-Motors для воріт і шлагбаумів в Україні

Бренд

Пульт An-Motors купити в Києві, Одесі, Харкові та ін. Містах України

Пульти An-Motors для воріт і шлагбаумів - недороге і практичне рішення. Продукція китайського бренду відрізняється продуманим дизайном і бездоганною якістю, при цьому ціна пульта An-Motors для воріт доступна і неймовірно приваблива. Тож не дивно, що в Україні ці аксесуари користуються величезним попитом.

Для виготовлення корпусу використана високоякісна сталь, стійка до механічних впливів і пошкоджень. Кілька пластикових вставок забезпечують відмінний прийом сигналу. Пульт An-Motors для воріт універсальний і підходить не тільки для фірмової автоматики, але і для обладнання інших фірм, підключеного до приймача Ан-Моторс.

Де замовити пульти An-Motors в Києві та Україні?

Потрібен якісний пульт? Пропонуємо всеосяжний асортимент пультів An-Motors в Києві, підібрати і налаштувати які допоможуть наші фахівці. Комплексне вирішення питань автоматизації воріт і шлагбаумів. Довіряйте професіоналам!
Цей компактний малюк має корпус ергономічної форми має невелику вагу (всього 33 г). Його зручно тримати в руці, він не вислизає. Програмування пульта An-Motors для автоматичних воріт можливо тільки від приймача. Програмувати пристрій від іншого пульта неможливо.

Головні особливості пультів дистанційного керування воротами:
• Динамічний код.
• Можливість підключення до чотирьох керованих пристроїв.
• Частота роботи 433.92МГц.
• Міцний корпус, стійкий до механічних пошкоджень, попадання води і пилу. Клас захисту IP40.
• Широкий діапазон робочих температур.
• Живлення 12В / тип 27А.

Пристрої поєднують в собі високу функціональність, практичність, зручність експлуатації. Класичний дизайн, оформлення в чорному кольорі. Завдяки наявному кільцю брелок легко прикріпити до ключів.
Високоякісні та оригінальні брелоки відповідають сучасним вимогам якості та надійності, гарантуючи максимальний рівень безпеки. Більше 4 мільйонів можливих комбінацій виключають вірогідність несанкціонованого клонування брелока для відкриття системи. Вирішивши купити універсальний пульт An-Motors для автоматичних воріт, ви відчуєте високий рівень комфорту. Пристрій працює на відстані до 50 метрів. Це відмінний показник!

Як запрограмувати пульт An-Motors від гаражних воріт?

Дуже просто. Дійте так:
• Натисніть на приймачі кнопку Learn Button. Дочекайтеся моменту, коли світловий індикатор почне блимати.
• Натисніть кнопку пульта і простежте, щоб індикатор погас.
• Ще раз натисніть кнопку на пульті.
• Дочекайтеся, щоб світлодіод моргнув кілька разів.

Це зручний, якісний і довговічний пульт An-Motors для шлагбаума або ворітної конструкції. Замовити його сайті Avtomatika.com.ua можна за ціною від 240 грн. Доставляємо посилки по Україні: Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Умань, Ужгород, Кіровоград, Запоріжжя.