Приймачі Sommer для воріт і шлагбаумів

Бренд

Приймач Sommer - ціна в Україні від виробника

Щоб система автоматики функціонувала безвідмовно, повинен бути встановлений якісний радіоприймач для воріт. Пропонуємо вашій увазі пристрої відомого виробника Sommer.
Компактні, надійні і функціональні двоканальні радіоприймачі Sommer підходять для використання з оригінальною автоматикою бренду або комплектами сторонніх виробників. Універсальні рішення для приватного і промислового використання.

Ми - одна з небагатьох компаній, яка пропонує купити приймач для воріт Sommer в Україні. Поставляємо пристрої безпосередньо з заводу виробника, минаючи посередників. Ніяких переплат або додаткових націнок. Тільки найчесніша і низька ціна на приймачі Sommer в Києві і Україні!

Технічні параметри приймачів Sommer для воріт:
• Робота на частоті 868.8 МГц або 434.42МГц.
• Вбудована антена, яка забезпечує стійкий і сильний сигнал, а також збільшує дальність роботи пульта дистанційного керування.
• Можливість підключення до двох керованих пристроїв.
• Сумісність устаткування з пристроями інших виробників.
• Корпус з високоякісного пластику, стійкого до негативного впливу факторів навколишнього середовища.
• Робота в широкому діапазоні температур.

Модельний ряд приймачів, передавачів Sommer

Виробник пропонує дві моделі зовнішніх радіоприймачів, які відрізняються за можливостями:
• Артикул 4796V000 / 4795V000. Розрахований на програмування 112 пультів. Універсальне рішення для побутового використання. Підходить для будь-яких плат управління.
• Артикул 4796V002 / 4795V002. Дозволяє додавати в пам'ять 448 брелоків, тому відмінно підійде для установки на комерційних об'єктах або об'єктах загального користування з високою пропускною здатністю.
Кожна модель приймача Sommer управління воріт представлена ​​у версії для роботи на частоті 868.8 МГц або 434.42МГц.

Як купити радіоприймач Sommer?

Замовити вподобану модель пристрою ви можете по телефону або безпосередньо на нашому сайті Avtomatika.com.ua. Наша команда зробить все, щоб ви отримали товар якомога швидше. Відправляємо посилки будь-якої транспортної компанією по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Черкаси, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Кіровоград.

У нас найнижча ціна приймачів Sommer - від 1500 грн! Дозвольте собі насолоджуватися комфортом експлуатації сучасної автоматизованої конструкції. Встановіть якісний приймач, купити який ви можете з доставкою на нашому сайті.
Приймачі, передавачі Sommer, представлені в магазині, мають сертифікати якості та відповідності. Купуючи у нас, ви отримуєте оригінальну продукцію.