Пульти Nero Electronics для воріт і шлагбаумів

Бренд

Приймач Nero Electronics - ціна в Києві, Одесі та Харкові

Nero Electronics - спільне білорусько-німецьке підприємство, яке з 2004 року займається виробництвом пристроїв для автоматизації гаражних, в'їзних воріт, шлагбаумів, жалюзі і ролет. Приймач Nero Electronics для воріт відповідає найвищим стандартам якості і безпеки. Це функціональні і практичні пристрої, що набули широкого поширення на ринку України і Європи.

Виробник використовує сучасні технології та інноваційні рішення, впроваджуючи унікальні запатентовані розробки в кінцевий продукт. Саме тому приймачі Nero Electronics управління воротами універсально підходять для автоматизації конструкції будь-якого типу.

Приймачі, передавачі Nero Electronics це:
• Запатентовані унікальні технології, що забезпечують відмінний функціонал і абсолютну надійність обладнання.
• Відповідність високим стандартам СНД і Європи.
• Проста установка і підключення завдяки окремо розташованим клем, легке обслуговування.
• Доступна ціна приймачів Nero Electronics.
• Лінійка різнопланових продуктів, що задовольняють потреби різних покупців.
• Сумісність з устаткуванням Nero Electronics і сторонніх виробників.
• Гарний, ергономічний дизайн.
• Мініатюрний корпус, який легко монтувати навіть у важкодоступних місцях.

Які приймачі Nero Electronics в Києві популярні і затребувані?

Виробник пропонує декілька лінійок обладнання, розрахованих на різну цільову аудиторію.
• RADIO. Серія базових рішень. Кілька варіантів пристроїв для зручної і легкої автоматизації побутових конструкцій. Можна легко підібрати одно- або двоканальний радіоприймач Nero Electronics для автоматизації воріт або шлагбаумів. Пам'ять на 51 або 1060 брелоків управління.
• INTRO II. Серія для професійного використання. Потужні радіоприймачі для воріт, що працюють в умовах інтенсивної експлуатації і наявності сильних перешкод. Підходять для комплексної автоматизації промислових, комерційних об'єктів, легко інтегруються з СКУД і іншими системами. Пам'ять на 123, 500, 507 пультів дистанційного керування. Є моделі з вологозахищений корпусом для експлуатації в складних умовах.

Де купити радіоприймач Nero Electronics в Україні?

Замовити пристрої оригінального виробництва ви можете на нашому сайті Avtomatika.com.ua. Широкий асортимент актуальних рішень, гарантія якості і післягарантійний сервіс, доставка по Україні: Львів, Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Ужгород, Хмельницький, Запоріжжя, Маріуполь.

Звертаємо вашу увагу, що ціна приймачів Nero Electronics у нас найнижча - від 1000 грн. Допоможемо підібрати оптимальне рішення з урахуванням вимог і фінансових можливостей покупця. Не пропустіть шанс купити приймач для воріт Nero Electronics на найвигідніших умовах!