Приймачі Gant для воріт і шлагбаумів

Бренд

ID 8943
DC256 радіоприймач GANT

1089.00
грн

ID 8944
DC43 радіоприймач GANT

1089.00
грн

ID 8946
DC114 Mini радіоприймач GANT

1089.00
грн

Приймач Gant ціна в Києві, Житомирі, Білій Церкві та т.д.

Приймач Gant управління воротами - це гармонійне поєднання доступної ціни і відмінної якості. Устаткування китайського виробника відповідає високим стандартам безпеки, радує власників функціональністю і довговічністю.

Наш сайт Avtomatika.com.ua пропонує всеосяжний асортимент приймачів Gant оригінального виробництва. Всі товари, представлені на сайті, надходять безпосередньо з заводу. Купуючи у нас, ви можете бути впевнені в якості пристроїв. Гарантія та післягарантійний сервіс. Доставка обладнання по Україні: Київ, Львів, Одеса, Ужгород, Черкаси, Тернопіль, Херсон, Дніпро, Маріуполь, Чернігів, Рівне.

Особливості радіоприймачів Gant

Незаперечною перевагою китайських пристроїв є сумісність з обладнанням будь-якого бренду. Ви можете купити приймач Gant для воріт і підключити до нього пульти An-Motors, Nice, Came, FAAC, Doorhan, BFT, Roger, Marantec і т.д.
Універсальна технологія робить роботу плати управління надійної і безвідмовної, незалежно від фірми використовуваних пультів. Приймач відмінно приймає сигнал, збільшує радіус дії брелоків до 100 метрів за рахунок вбудованої антени.

Ціна приймача Gant - ще одна суттєва особливість товару. Вона дійсно низька і доступна. Ні один пристрій європейського виробництва не може похвалитися такою універсальністю в поєднанні з доступною ціною.
Кожен радіоприймач для воріт поєднує в собі зручність, надійність і абсолютну безпеку експлуатації.

Технічні параметри приймачів Gant для воріт:

• Робота на частотах 433 МГц або 868 МГц.
• Можливість підключення до двох керованих пристроїв.
• Сумісність з будь-яким типом воріт і шлагбаумів.
• Динамічне кодування, що виключає ймовірність клонування пульта.
• Діапазон робочих температур від -20 до +50.
• Вага 40 г
• Зручне кріплення і простий монтаж.
• Просте програмування брелоків.

Основні серії приймачів, передавачів Gant

На нашому сайті ви можете купити радіоприймачі Gant двох серій, що відрізняються за технічними параметрами і функціональними можливостями:
• RX Multi. Сумісні з пультами на динамічному або постійному коді. Пам'ять розрахована на 500 брелоків (по 250 на кожен канал). Ціна приймача Gant становить 1000 грн.
• REC-2. Працює в імпульсному режимі. Розрахований на роботу з 300 пультами. Дозволяє управляти не тільки воротами, ролетами і шлагбаумом, а й підсвічуванням басейну, освітленням, насосами, нагрівачами і іншими електроприладами.

Пропонуємо оригінальні приймачі в Києві і Україні за найнижчою ціною. Відправимо товар будь-якої транспортної компанією післяплатою без передоплати!