Приймачі DoorHan для воріт і шлагбаумів

Бренд

ID 9027
DHRE-2 зовнішній 2-канальний приймач Doorhan

Немає в наявності

Приймач DoorHan ціна в Києві, Миколаєві, Ужгороді і т.д.

DoorHan - один з небагатьох російських брендів з виробництва автоматики, який здобув широку популярність далеко за межами рідної країни. Завдяки використанню якісних матеріалів і сучасних технологій, компанія створює функціональні, довговічні, практичні рішення для приватного і промислового сектора.

Приймач DoorHan для воріт - це впевненість у безпеці, комфорт експлуатації і доступність обладнання. Кожен виріб відповідає найвищим стандартам якості і надійності. Виробник пропонує рішення, що відрізняються за функціональними можливостями і технічними параметрами. Це дозволяє підібрати пристрій, максимально відповідне до конкретної системи обладнання.

Де купити приймач DoorHan для воріт в Києві?

Якщо ви хочете купити якісну і оригінальну продукцію, то наш сайт Avtomatika.com.ua допоможе в цьому. Ми багато років представляємо компанію Дорхан на території нашої країни, пропонуючи українцям фірмові приймачі передавачі DoorHan, ціна яких залишається низькою і конкурентною.

Прямі поставки товару з заводу-виготовлювача дозволяють нам встановлювати мінімальну вартість на пристрої. Ніяких переплат або завищених цінників! Тільки чесна вартість і високоякісний сервіс!
Доставляємо товар по Україні: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Умань, Рівне, Тернопіль, Черкаси. Працюємо з усіма потрібними транспортними компаніями!

Які радіоприймачі для воріт можна купити в Україні

Оскільки ми працюємо безпосередньо з виробником, пропонуємо всі актуальні рішення для автоматизації воріт і шлагбаумів. На нашому сайті ви можете купити радіоприймачі DoorHan наступних видів:
• Зовнішні DHRE. Підключаються до системи будь-якого виробника. Потужні одноканальні пристрої з вбудованою антеною гарантують великий радіус прийому сигналу і безвідмовну роботу навіть при наявності радіоперешкод. У приймач DoorHan управління воротами можна записати до 1000 пультів.
• Внутрішні Receiver. Використовуються для розширення можливостей встановленої системи. Встановивши радіоприймач DoorHan, можна збільшити кількість підключаються брелоків для керування шлагбаумом чи воротами.

Особливості приймачів DoorHan для воріт:

• Висока функціональність навіть при максимальній інтенсивності експлуатації.
• Робота в діапазоні температур від -20ºС до + 50ºС.
• Проста установка і настройка.
• Доступна ціна приймача DoorHan.
• Сумісність з устаткуванням DoorHan або будь-якого бренду.
• Сучасний дизайн.
• Корпус з високоякісних і зносостійких матеріалів.
• Корпус зовнішніх моделей герметично закривається, що перешкоджає проникненню всередину води і пилу.

Якість обладнання DoorHan підтверджують тисячі позитивних відгуків покупців у всьому СНД. Не пропустіть шанс замовити якісний і оригінальний приймач за ціною від 500 грн!