Приймачі Came для воріт і шлагбаумів

Бренд

Приймач Came ціна в Україні недорого!

Компанія Came по праву носить звання лідера ринку систем автоматизації воріт і шлагбаумів. Відомий італійський виробник пропонує масу рішень, серед яких кожен покупець знайде оптимальний варіант з урахуванням необхідних параметрів і встановленого бюджету.

Приймачі, передавачі Came, що випускаються фірмовим заводом, відрізняються за характеристиками, типу установки і функціональними можливостями. В Україні мало компаній пропонує дійсно всеосяжний вибір обладнання бренду. Але на нашому сайті Avtomatika.com.ua ви знайдете повний асортимент пристроїв, включаючи рідкісні і високо функціональні моделі.

Приймач Came для воріт. Основні серії

Бренд пропонує три основні серії обладнання:
• TOP.
• TWIN.
• ATOMO.
Кожна лінійка приводів Came відповідає серії пультів дистанційного керування. Вибір дійсно безмежний! Ми пропонуємо радіоприймачі Came:
• Вбудовувані. Плати управління підключаються безпосередньо до блоку Came і сумісні тільки з обладнанням однієї серії.
• Зовнішні. Сумісні з однойменної серією фірмової автоматики або можуть підключатися до обладнання інших виробників.

Незалежно від лінійки, кожен радіоприймач для воріт відрізняється прекрасною функціональністю, довговічністю, високим ресурсом роботи. Приймачі забезпечують стійкий прийом сигналу навіть в умовах сильних радіоперешкод. Динамічна система кодування гарантує захист системи від несанкціонованого проникнення. Ціна приймача Came повністю компенсується його функціональними можливостями і високою якістю.

Приймачі Came для управління воротами. Модельний ряд

Лінійка TOP включає в себе такі моделі:
• Вбудований AF43RU.
• Зовнішні RE432 і RBE4.
У складі серії TWIN входять приймачі:
• Вбудований AF43TW.
• Зовнішні RE432TW і CAME RBE4.
Лінійка ATOMO пропонує приймачі:
• Вбудований AF43SR.
• Зовнішні RE432RC і RBE4RC.

Менеджери нашою компанією охоче проконсультують по характеристикам кожної моделі, допоможуть підібрати і купити радіоприймач Came, який повністю задовольнить ваші вимоги і побажання. Звертаємо увагу, що у нас продаються тільки оригінальні приймачі Came, ціна яких стартує від 500 грн.

Як купити приймач для воріт Came в Києві?

Жителі столиці та інших міст України можуть скористатися нашим сайтом, щоб замовити приймач Came за конкурентною вартості. Ми не працюємо з посередниками, а отримуємо товар безпосередньо від виробника. Як результат - низькі ціни і можливість економії.

Ми піклуємося про кожного клієнта, допомагаючи підшукати оптимальне рішення в рамках будь-якого бюджету. Доставляємо товар по Україні: Київ, Харків, Одеса, Львів, Ужгород, Тернопіль, Черкаси, Маріуполь, Дніпро, Запоріжжя.
Звертайтеся! Вас чекає привітне обслуговування і кращий сервіс!