Приймачі BFT для воріт і шлагбаумів

Бренд

ID 9024
CLONIX 2E зовнішній приймач BFT

Немає в наявності

Приймач BFT ціна в Україні - Київ, Одеса, Харків, Днепроптеровск, Миколаїв і т.д.

Шанувальникам знаменитого італійського якості пропонуємо купити радіоприймач BFT для автоматизації воріт або шлагбаума. На відміну від китайських або інших дешевих аналогів, продукція BFT відповідає найвищим стандартам якості і безпеки. Всі приймачі, представлені на сайті Avtomatika.com.ua, мають сертифікати відповідності.
Купуючи у нас, ви можете бути впевнені в якості та оригінальному походження обладнання. При цьому ціна приймачів BFT набагато нижче, ніж у конкурентів!

Відмінні властивості, якими володіє радіоприймач BFT

Виробник використовує інноваційні розробки та технології, підвищуючи якість і функціональність пристроїв. Приймачі BFT нового покоління - це складна, захищена конструкція, що відповідає найвищим вимогам і стандартам.

Для роботи приймачі, передавачі BFT використовують роллінг кодування (динамічний код, який змінюється після кожного робочого циклу), яке забезпечує надійний захист системи від злому і несанкціонованого проникнення. Крім того, завдяки постійно оновлюється коду система безвідмовно працює навіть в умовах зовнішніх перешкод.
Особливості обладнання:
• Можливість підключення двох керованих пристроїв.
• Автоматичне програмування, яке не потребує від користувача ніяких знань і навичок.
• Проста очищення пам'яті.
• Імпеданс антени 50 Ом (RG58)
• Більше 4 мільярдів кодових комбінацій, які неможливо перехопити.
• Робота на частоті 433 МГц.
• Можливість програмування пультів окремо на імпульсний, бістабільний або на режим таймера.

Приймач BFT для воріт. Основні види та відгуки

З огляду на потреби клієнтів, компанія пропонує кілька рішень для автоматизації ворітної системи або шлагбаума. Оскільки ми працюємо безпосередньо з заводом BFT, то в даному розділі сайту ви знайдете всі актуальні моделі пристроїв. Ми пропонуємо купити радіоприймач BFT для воріт наступних видів:
• CLONIX 2E. Модель розрахована на запам'ятовування 128 пультів. Відмінне рішення для побутового використання, котеджних селищ, кондомініумів, невеликих приватних паркінгів. Це недорогий приймач BFT, ціна якого становить 750 грн.
• CLONIX 2E 2048. Пристрій з пам'яттю на 2048 пультів. Оптимальний вибір для комерційного або промислового використання. Висока надійність і довговічність навіть при інтенсивній експлуатації. Вартість моделі стартує від 1000 грн.

Як купити приймач BFT в Києві і Україні?

Щоб замовити обладнання на нашому сайті, досить вибрати відповідну модель, оформити замовлення через корзину і дочекатися дзвінка менеджера. Фахівці магазину уточнять всі важливі деталі, підкажуть недорогий варіант доставки. При необхідності допоможемо підібрати приймач BFT для управління воротами та інші супутні товари: автоматику, пульти, фурнітуру, сигнальні лампи і т.д.

Відправляємо приймачі BFT будь-якої транспортної компанією по Україні: Київ, Львів, Одеса, Херсон, Чернігів, Харків, Ужгород, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпро, Умань, Рівне, Хмельницький.