Питання та відповіді

Ви часто звертаєтеся до нас за консультацією з питань вибору автоматики і комірних систем. Тут ми даємо відповіді на найпоширеніші питання.

Питання. Якщо у мене встановлені звичайні ворота, чи можу я їх автоматизувати?

Відповідь. Автоматичні і прості ворота являють собою однакову систему за винятком того, що перші оснащені спеціальним електроприводом і фурнітурою для автоматичного відкривання-закривання стулок. У 90% випадків класичну конструкцію можна легко доповнити приводом.

Питання. Як вибрати автоматику?

Відповідь. Вибір товарів, запропонованих на сайті Avtomatika.com.ua, вражає своїм різноманіттям. Щоб зробити правильний вибір на користь конкретного комплекту автоматики, звертайте увагу на наступні параметри:

  • Тип приводу (важільний, гідравлічний, підземний, черв'ячний).
  • Планована інтенсивність експлуатації з урахуванням типу об'єкта (приватний або комерційний).
  • Вага та розміри стулок.
  • Момент, що обертає.

Питання. Недорога автоматика на ворота? Міф чи реальність.

Відповідь. Вартість обладнання не завжди може гарантувати його якість. Вибираючи комплект, віддавайте перевагу виробнику. Тоді у вас буде впевненість в тому, що техніка буде працювати довго і безвідмовно. На сайті Avtomatika.od.ua представлені недорогі, але високі за якістю комплекти від брендів зі світовим ім'ям: Nice, Doorhan, Came, Алютех. Дешева і якісна автоматика - це міф.

Питання. Чи можна одним пультом відкривати ворота різних брендів?

Відповідь. Можна, але за умови установки зовнішніх приймачів і грамотного програмування багатоканального пульта на коректну відправку сигналу.

Питання. Воріт якого виробника найбільш популярні?

Відповідь. Однозначно - Алютех, DoorHan, Hormann.

Питання. Чи варто купувати автоматику китайського виробника?

Відповідь. Продукція з Китаю нічим не поступається за якістю, багатьох проіхводітелей. Нагадаємо, що робоча сила в Китаї дешевше, ніж наприклад в Італії, звідси і дешевше вироблений продукт. Багато відомих фірм замовляють роботу в Китаї, адже Китай робить товари для всього світу в тому числі і для США. Тому автоматика китайського проізвоізводітеля представленнная на нашому сайті, теж оч хорошої якості. Продукція «нонейм» з Китаю орієнтована на максимальне зменшення вартості, яке досягається за рахунок якості та довговічності механізмів. Однак і в Китаї є відомі марки, що виробляють хорошу, довговічну фурнітуру і автоматику для комірних систем. Багаторівневий контроль кожного етапу виробництва, відповідність суворим стандартам, гарантує відсутність шлюбу і високу якість механізмів. Ми радимо купувати китайську автоматику, але тільки від перевірених виробників, таких як An Motors або Gant.

Питання. Як здійснюється доставка автоматики на ворота в інше місто?

Відповідь. Компанія Автоматика здійснює доставку товарів по всій Україні: Харків, Київ, Дніпро, Чернівці, Житомир, Суми, Луцьк, Миколаїв, Івано-Франківськ, Маріуполь. Ми працюємо з такими перевізниками:

  • Нова Пошта.
  • Інтайм
  • Делівері.

Вартість транспортування розраховується індивідуально виходячи з відстані, габаритів і ваги товару, обраного сервісу доставки. Однак завдяки налагодженим партнерським зв'язкам ми гарантуємо відправку товару за мінімальними тарифами кожного перевізника.