Доставка автоматики для воріт, ролет по Україні

Компанія Автоматика монтує і налаштовує автоматичні воротні системи на території Одеси і Одеської області. Однак фурнітуру, автоматику і інші комплектуючі ми легко і швидко доставимо по всій Україні: Київ, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Херсон, Чернігів, Житомир, Миколаїв, Суми, Луцьк, Чернівці, Кропивницький, Одеса, Тернопіль, Ужгород, Черкаси, Дніпро, Запоріжжя, Полтава. Оперативно привеземо вибрані вами позиції навіть в невеликій віддалений селище України. Звертайтеся!

Як здійснюється доставка автоматики на ворота?

Для зручності замовників ми співпрацюємо з усіма популярними транспортними компаніями, пропонуючи послуги транспортування вантажів від перевізників:

  • Нова Пошта.
  • Інтайм.

Вам потрібно лише оформити замовлення, зв'язатися з менеджерами і уточнити відповідну транспортну службу. Вартість доставки буде розрахована виходячи з:

  • Габаритів і маси вантажу.
  • Необхідність додаткової упаковки.
  • Відстані.
  • Обраної компанії-перевізника.

Пам'ятайте, що кожен перевізник встановлює індивідуальні тарифи. Отже, вартість послуг доставки може істотно відрізнятися виходячи з обраної компанії. При необхідності наші менеджери порадять найбільш підходящий варіант з урахуванням ваших побажань і бюджету.

Чому доставка не безплатна?

Багато конкуруючі компанії пропонують послуги перевезення аксесуарів, фурнітури та автоматики безкоштовно. Однак це лише грамотний маркетинговий хід. Витрати на транспортування продукції спочатку закладаються у вартість товару. Купуючи продукцію в подібних компаніях, ви відразу оплачуєте доставку, хоча вас переконують, що вона безкоштовна.

Переконатися в правоті наших слів просто. Досить порівняти ціни на сайті Avtomatika.com.ua і на сайтах компаній-конкурентів. Вартість приводів, фурнітури, напрямних і інших аксесуарів у нас істотно нижче.

Економні покупки на сайті Avtomatika.com.ua

Купуючи у нас, ви економите! По-перше, на вартості продукції. По-друге, на послуги перевезення. Ніяких націнок, накруток, прихованих платежів. Цінова політика нашої організації прозора. В цьому і полягає наша головна перевага перед конкурентами.

Щоб прорахувати вартість товару з урахуванням доставки зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону, вказаному на сайті. Ми завжди знайдемо спосіб мінімізувати витрати на транспортування аксесуарів і автоматики, щоб ваша покупка була максимально вигідною!