Автоматика для гаражних секційних воріт Marantec

Бренд

Автоматика для секційних гаражних воріт Marantec (Німеччина)

Про якість німецьких товарів ходять легенди. Автоматика для секційних гаражних воріт Marantec втілює в собі кращі традиції німецького виробництва. Це якісні, надійні, довговічні приводи, замовити які за доступною вартості ви можете в даному розділі сайту. Будучи офіційним дистриб'ютором відомого німецького виробника, ми поставляємо товари з Німеччини без посередників. Пропонуємо всеосяжний асортимент комплектів автоматики Marantec на гаражні секційні ворота, купити які можна з доставкою по Україні. Продукція Марантек стане для вас надійним помічником на довгі роки!

Переваги секційної автоматики Marantec

Продукція бренду заслужено завоювала популярність у покупців по всій Європі. Кожен комплект має прекрасні призначеними для користувача характеристиками і розрахований на максимально тривалий термін використання. Позитивні відгуки про автоматику Marantec на секційні ворота підтверджують бездоганну якість продукції.

Ось основні переваги комплектів:
• Допустима інтенсивність роботи до 60%;
• Можливість ручного розблокування приводу;
• Розраховані на роботу з полотнами площею до 37 м2;
• Широкий діапазон робочих температур;
• Антикорозійний захист;
• Проста установка і настройка автоматики Marantec на секційні гаражні ворота;
• Швидке підключення додаткових аксесуарів.

Комплекти повністю адаптовані під український клімат. Вони безвідмовно працюють в умовах підвищеної вологості або низьких температур. Марантек - ваш комфорт і безпеку!

Де купити автоматику Marantec на секційні гаражні ворота в Україні?

Наша компанія багато років працює з відомим німецьким заводом. Ми поставляємо якісні, оригінальні комплекти автоматики Marantec для воріт, ціна яких завжди залишається нижче, ніж у конкурентів. Загляньте в онлайн-каталог і переконайтеся, що вартість продукції на сайті Avtomatika.com.ua доступна кожному покупцеві! А відгуки наших клієнтів підтвердять бездоганну репутацію нашої фірми.
Ми пропонуємо комплекти двох типів:
• Marantec STA. Полегшені варіанти, що ідеально підходять для побутового використання.
• Marantec Dynamic. Розроблено для застосування на промислових об'єктів, витримують інтенсивні навантаження, стійкі до дії агресивного зовнішнього середовища.
Менеджери допоможуть вибрати економічні або більш функціональні версії приводів в залежності від ваших вимог.

Оплата і доставка автоматики Marantec

Ми відправляємо комплекти по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Івано-Франківськ, Кіровоград, Маріуполь. Оплата готівкою при отриманні (накладна плата) або банківським переказом через Приват24. У комплект входить обладнання, гарантійний талон і російськомовна інструкція на автоматику для воріт секційних гаражних Marantec.