Виготовлення воріт

Бренд

Як зробити відкатні ворота своїми руками?

Виготовлення воріт своїми руками дозволить вам значно заощадити кошти. Саморобна конструкція обійдеться в рази дорожче, а сам процес складання стане безцінним досвідом.

Що знадобиться, щоб зробити відкатні ворота своїми руками?

Замовити всі необхідні елементи за доступною вартості ви можете на сайті Avtomatika.com.ua. Швидка доставка товарів в Україні: Львів, Київ, Харків, Одеса, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Суми, Чернігів.

Подбайте про наявність наступних елементів:

- Полотно.

- Направляючий рейок.

- Верхній і нижній уловлювач.

- Роликові каретки.

- Підтримуючий і кінцевий ролик.

- Заглушки для направляючої.

В якості додаткових матеріалів можна встановити фірмові аксесуари: LED-індикатори, датчики безпеки, зчитувачі магнітних карт, антени для посилення сигналу і т.д. Вибір обмежується вашими потребами і фінансовими можливостями.

Відкатні ворота своїми руками. Основні етапи роботи

1. Встановіть стовпи-опори. Для цих цілей підійдуть матеріали з високими показниками міцності (брус, бетон, сталь, швелер, цегла). Якість установки перевіряйте рівнем. Підстава бетонують. Глибина повинна становити не менше одного метра.

2. Заливка фундаменту. Виконується із застосуванням арматури перетином 12-16 см і швелерів 20 см. Встановлюйте швелер полками вниз. Арматуру наріжте довжиною по 1-1,5 метра, приварити до швелеру, потім зробіть яму на половину довжини передбачуваних воріт. Встановивши в яму пристрій, залийте її бетоном і залиште на 25-30 днів.

3. Монтаж проводки. У мережі є безліч схем монтажу електропроводки. Ознайомтеся з ними і виконайте монтаж згідно з кресленням.

4. Складання воріт своїми руками. Спочатку потрібно зробити несучу раму з металевих труб розміром 60 * 3 мм, 60 * 40 мм або 50 * 50 мм. Внутрішній каркас зберіть з труб розміром 40 * 20 мм. Варити труби рекомендується прихватами в кілька сантиметрів, витримуючи відступ не менше 20-25 см. Зварювальні шви зачистите, нанесіть грунтовку, дочекайтеся її повного висихання, після чого можна покрити раму двома шарами фарби. Для зашивання можна використовувати дерево, сайдинг, полікарбонат, металевий лист або фільонку.

5. Монтаж воріт своїми руками. Встановіть каретки на швелер, відсуньте накатної ролик на відстань 15 см. Одягніть раму на каретки, відрегулюйте за рівнем. Каретки необхідно злегка приварити до швелеру. Виконайте повторну перевірку рівня платформи, після чого можна повністю її ошпарити. Встановіть верхній і кінцевий ролик, обидва уловлювача.

Нюанси виготовлення воріт своїми руками

Самостійний монтаж конструкції - справа нехитра. Однак тут є свої нюанси і хитрощі. Всього одна помилка, банальна неуважність або недбалість призведе до повного провалу. Тому якщо ви не впевнені у власних силах, краще довірити монтаж конструкції фахівцям.

А ми нагадуємо, що професіонали компанії Автоматика готові виконати установку і налагодження обладнання на об'єкті будь-якого ступеня складності. Гарантія якості, доступні ціни, консультації з усіх питань. Відгуки про роботу нашої команди ви можете прочитати на нашому сайті.