Гаражні ворота Gant Plus

Бренд

Гаражні секційні ворота Гант Плюс (Gant Plus) добре відомі на європейському ринку завдяки якості, довговічності і безпеки. Тепер продукція чеського заводу доступна і в Україні. Компанія Автоматика пропонує купити секційні гаражні ворота Гант Плюс (Gant Plus) за ціною виробника. На сайті Avtomatika.com.ua є не тільки фірмові сендвіч-панелі, але і додаткові аксесуари, комплекти автоматики, пульти дистанційного керування для максимально комфортної експлуатації системи.

Гаражні секційні ворота Gant Plus. особливості конструкції

В основу конструкції покладено високоякісні сендвіч-панелі товщиною 40 мм, виробництво яких здійснюється безпосередньо в Чехії. Вони укомплектовані сучасним торсіонні-пружинним механізмом, розрахованим на 25 тисяч циклів. Завдяки такому значному запасу продуктивності гарантована безвідмовна робота системи протягом 10-15 років за умови 4-6 маніпуляцій з полотном за одну добу. Саме тому доцільно купити секційні гаражні ворота Гант Плюс (Gant Plus) як для приватного домоволодіння, так і для комерційного об'єкта.

Ворота цієї серії розраховані на установку в умовах:
• Висоти отвору до 3 метрів.
• Ширини отвору до 5 метрів.
• Бічних відстаней від 14 см.

Конструкція витримує інтенсивну експлуатацію, стійка до механічних навантажень. Крім того, система полімерних ущільнювачів робить гаражні секційні ворота Гант Плюс (Gant Plus) абсолютно герметичними не тільки по периметру отвору, але і між секціями. Завдяки оцинкування всіх елементів забезпечується антикорозійний захист. Конструкції можуть встановлюватися в будь-якому регіоні України: Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Запоріжжі. Гарантована бездоганна робота в широкому температурному діапазоні і стійкість до впливу кліматичних факторів.

Секційні гаражні ворота Гант Плюс (Gant Plus) - ціна вашого комфорту

Вироби мають ряд важливих переваг, серед яких:
• Відповідність високим європейським стандартам якості і безпеки.
• Чеське виробництво.
• Відсутність «містка холоду».
• Великий ресурс роботи.
• Ефективний захист від защемлення пальців.
• Різноманітність дизайну.
• Добротна комплектація.
• Можливість автоматизації за рахунок установки приводу.

Крім того, вироби даного бренду мають інноваційну захист від обриву петель, яка перешкоджає падінню полотна при розриві пружинного механізму.

Від чого залежить ціна секційних гаражних воріт Гант Плюс (Gant Plus)?

Вартість конструкції остаточно формується з урахуванням конкретних параметрів системи, а саме: розмірів, варіанти облицювання, кольору панелей, наявності автоматизованої системи управління, замків, ручок, додаткових елементів. Зв'язавшись з нашими менеджерами, ви можете дізнатися точну вартість вподобаної моделі воріт з урахуванням всіх побажань і вимог.