Гаражні ворота Alutech

Бренд

Гаражні секційні ворота Алютех Alutech

Гаражні секційні ворота Алютех (Alutech) по достоїнству вважаються кращими на українському і європейському ринку. Високоякісні сендвіч-панелі універсально підходять для приватного і комерційного використання. Головним достоїнством конструкції є товщина листа - 45 мм. Це вигідно відрізняє гаражні секційні воріт Алютех (Alutech) від реалізації продукції конкуруючих компаній, де використовуються панелі завтовшки 35-40 мм.

Гаражні секційні ворота Алютех (Alutech). Основні варіанти

Лінійка продукції для побутового використання представлена ​​двома основними серіями:
• Trend. Панель 40 мм. Мають спеціальне полімерне підставу для захисту від опадів, талих вод.
• Classic. Панель 45 мм. Відмінна теплоізоляція, високі антикорозійні властивості, 5-й клас повітропроникності по стандарту EN12426.

Для промислових і комерційних об'єктів розроблені серії, розраховані на більш інтенсивну експлуатацію:
• ProTrend. Товщина панелі 40 мм.
• ProPlus. Товщина панелі 40 мм.

Завдяки такій різноманітності можна легко підібрати варіант гаражних секційних воріт, ідеально відповідний конкретним вимогам і розв'язуваної задачі.

Чому варто купити секційні гаражні ворота Алютех (Alutech)?

Завдяки використанню сучасних технологій виробництва і високоточного обладнання, багатоетапного контролю якості виготовлення, професійного інженерного підходу ціна секційних гаражних воріт Алютех (Alutech) залишається незмінно доступною. При цьому якість продукції неухильно зростає і в як також.
Вибрати оптимальні ворота секційних для гаража для захисту свого будинку і двору ви можете на сайті Avtomatika.com.ua. Тільки оригінальна продукція з заводу-виробника! Широкий вибір панелей і квітів, варіанти для будь-яких приміщень. Доставка Алютех воріт по всій Україні: Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Чернівці, Біла Церква, Умань, Київ, Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ.

Переваги конструкцій Алютех для гаражних воріт:

• Підвищені теплоізоляційні властивості. Можливість установки в умовах підвищеної вологості або сильних морозів.
• Доступна вартість. Звернувшись до нас, ви можете купити секційні гаражні ворота Алютех за ціною виробника.
• Тривалий термін експлуатації. Стандартно пружини розраховані на 25 тисяч циклів, що означає 4 відкривання / закривання в день протягом 17 років.
• Стійкість до корозії за рахунок грамотно продуманого дизайну та використання оцинкованих елементів.

Дизайн і ціна секційних гаражних воріт Алютех (Alutech)

Виробник передбачає величезну кількість відтінків і варіантів структури панелей, що дозволяє добитися ідеального поєднання з кольором вікон, покрівлею і фасадом будівлі. Якісна конструкція буде надійно захищати майно, а також радувати око. Внутрішня сторона полотна за замовчуванням залишається біло-сірої.
Вартість конструкції формується в залежності від комплектації, обраного типу, колірного оформлення, розмірів і додаткових опцій (систем автоматики, дистанційного керування, ручками, замками і т.д.).

Зателефонуйте менеджерів нашої компанії, щоб дізнатися точну вартість позиції в рамках конкретних вимог!