Гаражні секційні ворота

Гаражні ворота - секційні ворота

Гаражні секційні ворота користуються величезною популярністю не тільки в Одесі, але і по всій Україні. Вони прості, надійні і зручні в експлуатації, що дозволяє використовувати їх на протязі довгих років. Ще одна важлива перевага, якою володіють гаражні секційні ворота - ціна. Це оптимальний вибір для приватних і комерційних об'єктів.

Що являють собою такі гаражні ворота?

Конструкційно це полотно з з'єднаних один з одним секцій, що пересуваються по напрямних шин. У відкритому вигляді полотно повністю йде під стелю, дозволяючи економити вільний простір. Потенційний ресурс недорогих конструкцій розрахований на 30 тисяч відкриттів / закривань, а промислові витримують більше 100 тисяч циклів.

Наша компанія пропонує великий асортимент продукції від провідних світових виробників. На сайті Avtomatika.com.ua представлені всі актуальні системи від Алютех (Alutech), DoorHan, Gant Plus. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якість і оперативність виконання замовлення. Працюємо доставкою в такі міста як Київ, Львів, Харків, Одеса, Миколаїв та ін. Міста України. Всі популярні розміри завжди в наявності, діє система знижок! Ми - найкращі і пропонуємо своїм клієнтам в Одесі тільки кращу продукцію!

Секційні гаражні ворота. Основні переваги

Плюси подібних систем незаперечні. Серед основних переваг варто відзначити:

  • Комфорт. Керуйте полотном за допомогою пульта, не виходячи з машини.
  • Довговічність. Застосування високоміцних матеріалів і сучасних виробничих технологій гарантує тривалий термін служби.
  • Економія простору. Установка гаражних секційних воріт можлива навіть у найменшому приміщенні, оскільки полотно відкривається вгору під стелю.
  • Індивідуальність. На сайті Avtomatika.com.ua представлені різні дизайнерські рішення на гараж, серед яких можна легко підібрати відповідний вам варіант. Можливість додаткової комплектації хвіртками, збірними секціями, шлагбаумами в єдиному колірному виконанні.
  • Оптимальна вартість. Працюючи безпосередньо з виробниками, ми пропонуємо оригінальні гаражні секційні ворота, ціна яких нижча.
  • Гаражні ворота - економно і якісно разом з інтернет магазином Avtomatika.com.ua

Піклуючись про своїх клієнтів, ми пропонуємо тільки найкращі рішення від провідних світових виробників. У нас можна замовити гаражні секційні ворота:

  • Alutech. Висока звуко-і теплоізоляція, найвищий клас опору вітровим навантаженням, неймовірна міцність сендвіч-панелей. Ресурс конструкцій розрахований на 17 років експлуатації.
  • DoorHan. Витримують навіть самі складні кліматичні умови. Сучасна система безпечної експлуатації. Розрахунковий термін служби - понад 10 років.
  • Gant Plus. Багатошаровий захист, зручність експлуатації, захист від защемлення пальців і відсутність містка холоду.

Вся продукція відповідає директивам Європейського союзу. Професійно встановимо секційні гаражні ворота у всіх містах України - Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв, Кріповніцкій і т.д .. Зателефонуйте нам, і співробітники компанії допоможуть підібрати оптимальне рішення для вашого випадку!