Автоматика для гаражних секційних воріт Gant

Бренд

ID 8935
ID 8936

Автоматика для секційних гаражних воріт Gant (Китай)

Електроприводи Гант значно спрощують процес експлуатації гаража. Встановивши комплект автоматики Gant на гаражні секційні ворота, ви відчуєте максимум комфорту, адже більше не доведеться залишати салон авто в негоду, щоб відкрити стулки і загнати транспортний засіб в гараж. Керуйте системою за допомогою пульта, і ваше життя стане безпечніше, зручніше і простіше.

Вибирайте секційну автоматику Gant з безлічі доступних рішень

Наша компанія пропонує повний асортимент варіантів від відомого китайського виробника. Компанія Гант довела, що китайська продукція може бути якісною і довговічною. Заглянувши в каталог, ви можете купити автоматику nice на секційні гаражні ворота. Ціна комплектів нижче, ніж у конкурентів. При цьому якість продукції залишається на висоті.
Ми пропонуємо моделі приводів для побутового та промислового використання. Завдяки широкій номенклатурі, покупець легко підбере Gant комплект автоматики для секційних гаражних воріт ціни, щоб автоматизувати систему будь-якого типу. Готові рішення підходять як для нових, так і для вже встановлених конструкцій.

Ми пропонуємо повний асортимент серій приводів Гант:
• GM 800/2700 - для полотна площею до 12 кв.м і висотою до 2,7 м;
• GM 800/300 - для автоматизації воріт площею до 12 кв.м. і висотою до 3 м;
• GM 1200/3000 - для установки на стулку площею до 16 кв.м і висотою до 3 м;
• KGT 6.50 - вальний механізм для автоматизації воріт великих розмірів.

У кожен комплект входить цілісна рейка, два чотирьохканальних пульта дистанційного керування,
Фахівці нашої компанії нададуть допомогу у виборі потрібного рішення, розкажуть характеристики всіх систем. У комплект кожного приводу входить інструкція на автоматику для воріт секційних гаражних Gant, тому монтаж системи можна виконати своїми руками.

Переваги секційної автоматики Gant:
• Гарантована простота, зручність, комфорт експлуатації.
• Вбудована тросова система аварійного розблокування, що дозволяє відкривати конструкцію вручну.
• Найнижчі ціни в Україні.
• Сучасний естетичний дизайн.
• Широкий діапазон робочих температур -30 ... + 50 градусів Цельсія.
• Повна адаптація під український клімат.
• Швидке підключення додаткових датчиків, аксесуарів і фурнітури.
• Проста настройка автоматики Gant на секційні ворота.

На нашому сайті ви знайдете не тільки високоякісні приводи від відомого китайського виробника, а й повний асортимент комплектуючих: пульти, датчики безпеки, кріплення, фурнітуру. Вартість товарів доступна кожному покупцеві!

Автоматика Gant Україна - ваша реалізована мрія про ідеальні гаражних воротах!

Все обладнання, представлене в нашому каталозі, сертифіковане і відрізняється бездоганною якістю. Прочитайте відгуки про автоматику Gant на секційні ворота, щоб дізнатися думку покупців.

Замовити продукцію можна по телефону або безпосередньо на сайті Avtomatika.com.ua. Оформляйте замовлення через кошик, сплачуйте при отриманні або за допомогою банківського переказу. Ми максимально швидко доставляємо товар по Україні: Львів, Харків, Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород. Відправляємо продукцію Новою Поштою, Делівері, Інтайм, Міст Експрес.
Звернувшись до нас, ви можете купити Gant автоматику для секційних гаражних воріт на найвигідніших умовах!