Фурнітура для відкатних воріт

Подкатегории

Бренд

ID 9128
ROA 8 зубчаста рейка 1МП

173.25
грн

ID 8952
SR - 8 мм рейка зубчаста Gant

264.00
грн

ID 8970
Стопор Б Roll Grand

125.00
грн

ID 8971
Стопор Д Roll Grand

158.00
грн

ID 8975
ID 8976
ID 8978
Ручка П Roll Grand

200.00
грн

ID 8963
ID 9129

Фурнітура для відкатних воріт в Україні

Зносостійка та міцна фурнітура для відкатних воріт - запорука тривалої і безперебійної роботи всієї системи. Саме ці деталі беруть на себе максимум навантаження в ході експлуатації. На сайті Avtomatika.com.ua ви знайдете всеосяжний асортимент деталей і запчастин, що гарантують міцність і довговічність ворітної конструкції. Завжди в наявності продукція таких відомих брендів, як Алютех, Дорхан, Nice, Came.

Що являє собою фурнітура для відкатних воріт?

В даний сегмент входять механізми, що забезпечують переміщення і стійкість зсувної частини конструкції. Іншими словами, це невеликі механізми, які дозволяють відкривати / закривати стулки і входити / виходити через прохід. Стандартний комплект фурнітури для відкатних воріт включає в себе:

 • Направляюча консоль (балка, що направляє, рейок), виготовлена ​​з високоміцної сталі.
 • Візки, оснащені роликами (несучі каретки або просто ролики) з металу або полімеру.
 • Вертикальний обмежувач-підтримка.
 • Вловлювачі-фіксатори верхні і нижні.

Кожен з цих елементів незамінний в ході монтажу і забезпечує справну роботу всієї системи. Вибираючи якісну, брендовий фурнітуру для відкатних воріт, ви отримуєте відмінний результат. Практика показує, що краще один раз купити дійсно якісну, щоб потім насолоджуватися довговічністю і справністю обладнання на протязі багатьох років.

У разі поломки будь-якого елементу і необхідності виконати ремонт ви можете замовити всю необхідну фурнітуру для відкатних воріт на сайті Avtomatika.com.ua. Будучи офіційним дистриб'ютором, ми пропонуємо якісну продукцію за ціною виробника. Не пропустіть шанс купити зносостійкі, міцні, довговічні деталі за найвигіднішою вартості!

Фахівці компанії готові надати кваліфіковану консультацію, надати допомогу у виборі обладнання під ваші індивідуальні потреби. Брендовий фурнітура для відкатних воріт з доставкою в Україні: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Суми, Рівне, Біла Церква і т.д.

На що звернути увагу при виборі фурнітури для відкатних воріт?

Оскільки дані конструкції встановлюються в місцях, де їх експлуатація здійснюється дуже інтенсивно, фурнітура для відкатних воріт відчуває значне навантаження. Вона обов'язково повинна мати значний ресурс роботи, інакше скоро вийде з ладу і потребують ремонту.
Вибираючи обладнання, звертайте увагу на наступні чинники:

 • Міцність.
 • Зносостійкість.
 • Зовнішній вигляд.
 • Довговічність.
 • Корозійна стійкість.
 • Розміри.
 • Бренд.

Співпрацюйте з лідером ринку фурнітури для відкатних воріт!

Компанія Автоматика зарекомендувала себе як лідер в сегменті продажу, монтажу та обслуговування автоматизованих комірних систем. Оперативно доставимо вашу покупку по Україні: Одеса, Київ, Дніпро, Рівне, Житомир, Херсон, Полтава, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв. Всі товари, представлені в каталозі на сайті Avtomatika.com.ua, відповідають найвищим технічним і експлуатаційним стандартам, що гарантує щоденну стабільну роботу системи протягом багатьох років.

Тут ціни від виробника, знижки, всеосяжний вибір фурнітури для відкатних воріт і команда компетентних, приємних в спілкуванні фахівців, готових знайти рішення навіть найскладнішої ситуації!