Автоматика для розпашних воріт Comunello

Бренд

Автоматика для розпашних воріт Comunello (Італія)

Надійна і функціональна автоматика - запорука безвідмовної роботи ворітної конструкції. Завдяки сучасним технологіям керувати стулками можна дистанційно. Орні автоматика Comunello - стильне обладнання, створене для вашого комфорту. Завдяки встановленню приводу ваше життя відразу зміниться в кращу сторону.

Чому варто купити комплект автоматики Comunello для розгорнутих воріт:

• Це зручно. Більше не потрібно вискакувати з авто під час дощу, мороз або завірюху. Досить натиснути кнопку на пульті, і стулки самі відкриються. Налаштування автоматики Comunello на розсувні ворота дозволяє регулювати параметри системи індивідуально.
• Це безпечно. Ризики мінімальні, адже ви не залишаєте салон транспортного засобу, що особливо актуально в темний час доби або якщо в автомобілі знаходиться дитина. Крім того, вбудовані фотоелементи забезпечать безпеку транспортного засобу, виключивши вірогідність зіткнення стулок з перешкодою.
• Це надійно. Доступ до управління строго регламентований. Посилені замки і надійне зчеплення елементів виключає ймовірність несанкціонованого розкриття системи.
• Це вигідно. Ціна автоматики Comunello на розсувні ворота доступна, а функціональність неймовірно висока. Така покупка по кишені кожному!

В даному розділі сайту Avtomatika.com.ua ви знайдете найбільший в Україні вибір обладнання від популярного італійського виробника. Звернувшись до нас, ви можете придбати приводи за найкращими цінами, адже завдяки прямим поставкам з заводу вартість товарів на нашому сайті на порядок нижче, ніж у конкурентів.

Як комплектується автоматика для розпашних Comunello в Україні?

Базовий набір включає в себе всі елементи, необхідні для повноцінної і безвідмовної роботи обладнання:
• Привід лінійного типу.
• Блок управління з вбудованим радіоприймачем.
• Ключі для розблокування.
• Інструкція на автоматику Comunello для розгорнутих воріт російською мовою.
• Два двоканальних пульта дистанційного керування.
• Комплект для встановлення набір.

В інтернет-магазині ви можете купити комплект автоматики Comunello на розсувні ворота, а також замовити додаткові елементи: LED-лампи, датчики безпеки, пульти і зчитувачі карт, кодові клавіатури, фурнітуру, кріплення, рейки і т.д.
Відгуки про автоматику Comunello на розсувні ворота.

Наші покупці вже встигли оцінити якість і функціональність приводів італійського бренду. Прочитайте реальні відгуки, написані клієнтами, і переконайтеся, що Комунелло - лідер своєї справи. Компанія створює відмінні рішення з необхідним набором опцій і функціональних можливостей.
Щоб замовити товар оформите заявку на сайті або зв'яжіться з менеджерами по телефону. Доставимо обладнання в будь-яку точку України: Київ, Тернопіль, Одеса, Львів, Ужгород, Харків, Дніпро, Умань.