Антени для воріт і шлагбаумів

Бренд

ID 8919
Антена Segment

495.00
грн

ID 9131
RTU 5024 GSM контроллер

960.30
грн

Замовити антени за найкращою ціною з доставкою по Україні

Автоматичні ворота і шлагбауми сьогодні стали поширеним явищем, як в комерційному, так і в приватному секторі. Більшість систем дистанційного керування працює на одній частоті - 433,92 МГц. Велике скупчення різнопланового обладнання призводить до серйозного «засмічення» сигналу. Велике скупчення пристроїв, розташованих поблизу, провокує переривання сигналу, поява перешкод і інших неполадок. Вирішити проблему допоможе установка антени для воріт від перевірених виробників.

Техніка, представлена ​​на сайті Avtomatika.com.ua, прекрасно справляється з поставленим завданням, забезпечуючи стабільний радіосигнал без перешкод. Звернувшись до нас, ви можете замовити продукцію кращих виробників: BFT, DoorHan, Nice, CAME, FAAC, An-motors і т.д.

Навіщо потрібно купити антену для воріт?

Вам варто купити підсилювач сигналу, якщо:

- Простір поблизу занадто «забруднено» сторонніми сигналами.

- Є серйозні перешкоди у вигляді високих екранують загороджень з дерева, бетону, цегли, металу.

- Відстань до воріт більше дальності дії пульта.

- Ціна антени для воріт незначна, але з її допомогою можна забезпечити собі максимальний комфорт від експлуатації автоматизованої конструкції.

- Особливості установки антен.

Для установки елемента краще вибрати місце, розташоване вище рівня всіх загороджень. Важливо, щоб між пультом і уловлювачем не було ніяких перешкод. Для підключення використовується екранований коаксіальний кабель з опором 50/75 Ом.

Перш, ніж закріпити антену і завести кабель в привід, проведіть тестування на дальність спрацьовування пульта. В цьому випадку можна легко підкоригувати положення елемента для отримання найкращого результату.

Де купити антену для воріт за ціною виробника?

У нас можна придбати підсилювачі сигналу для шлагбаумів або автоматичних воріт оптом і в роздріб. Оперативна доставка в Україні: Київ, Львів, Одеса, Херсон, Харків, Ужгород, Дніпро, Запоріжжя, Біла Церква, Кіровоград, Миколаїв. Спеціальна вартість товару для постійних клієнтів. Оплата через Приват24 або при отриманні у відділенні транспортної компанії.

Тут, ви можете:

- Дізнатися ціни на антени для воріт

- Ознайомитися з асортиментом товару.

- Порівняти сподобалися позиції.

- Підібрати пристрій, що працює на частоті 433,92 МГц або 868 МГц.

- Прочитати відгуки реальних покупців.

- Дізнатися ціни на антени.

- Замовити потрібні позиції з доставкою по Україні.

- Отримати консультацію менеджера з питань вибору і установки устаткування.

Хочете, щоб ворота і шлагбауми працювали безвідмовно? Тоді купуйте антени для посилення сигналу в нашому інтернет-магазині.