Аксесуари для автоматики на ворота

ID 9128
ROA 8 зубчаста рейка 1МП

173.25
грн

ID 8912
SG-04 пульт ДУ Segment

330.00
грн

ID 8941
ID 8907
F5002 сигнальна лампа An-Motors

353.10
грн

ID 8942
ID 9119
IR30 фотоелементи Gant

412.50
грн

ID 9147
ID 9145
ID 8919
Антена Segment

495.00
грн

ID 9016
ID 9110
ID 9013
ID 8906
P5103 фотоелементи An-Motors

617.10
грн

ID 8908

Аксесуари для автоматики та воріт з доставкою по Україні

Аксесуари для автоматики та воріт - невід'ємна складова комфортної експлуатації комірних систем. Вони обов'язково необхідні крім елементів базової комплектації. Завдяки встановленню тій чи іншій деталі можна значно розширити функціональні можливості обладнання. Також окремі елементи можуть знадобитися для заміни комплектуючих, що вийшли з ладу.
Компанія Avtomatika пропонує високоякісні, оригінальні аксесуари для автоматики та воріт від провідних світових виробників: Came, Doorhan, Nice і т.д.

Популярна автоматика і аксесуари - як вибрати?

До цієї групи входять додаткові пристрої, що спрощують експлуатацію комірних систем. Частина з них може входити до складу базового комплекту, але частіше за все всі перелічені нижче аксесуари для автоматики та воріт купуються окремо. Найбільш затребувані:

  • Пульти дистанційного керування. Дозволяють управляти стулками на відстані, не покидаючи приміщення або салону автомобіля. Це особливо зручно в холодну пору року. Пульти мають компактні розміри, відрізняються по дизайну і дальності передачі сигналу.
  • Датчики безпеки. Фотоелементи встановлюються для забезпечення максимальної безпеки. Виявивши перешкода в отворі, фотоелемент посилає сигнал, і стулка рухається у зворотний бік. Таким чином, немає ризику травматизму користувачів або псування майна.
  • Фурнітура. Направляючі, рейки, ролики та інші комплектуючі, необхідні для налагодженої роботи автоматичної системи.

На сайті Avtomatika.od.ua ви знайдете запасні деталі, фурнітуру та інші запчастини для забезпечення зручності та безпеки роботи ворітної конструкції.

Чому варто купити аксесуари для автоматики та воріт в нашій компанії?

Працюючи на українському ринку автоматичних систем протягом багатьох років, ми пропонуємо високоякісне брендове обладнання за цінами нижче, ніж у конкурентів. Це стає можливим завдяки прямим поставкам деталей від виробників. Оперативно доставляємо аксесуари для автоматики та воріт по Україні: Одеси, Харкова, Дніпра, Львова, Києва, Ужгорода, Луцька, Рівного тощо

Чому нам довіряють покупці:

  • Гарантія та післягарантійний сервіс.
  • Успішний багаторічний досвід роботи в даній сфері.
  • Сучасна і якісна фурнітура за цінами виробників.
  • Можливість найдешевшої доставки в Україну: Львів, Київ, Тернопіль, Одеса, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків.

Як замовити аксесуари для автоматики та воріт?

Зазирнувши на сайт Avtomatika.com.ua, ви знайдете найбільший в Україні вибір комплектуючих і фурнітури для воріт будь-якого типу: орних, зсувних, секційних. Якщо потрібної позиції немає в наявності, зв'яжіться з нашими менеджерами, і ми оперативно знайдемо потрібні деталі за індивідуальним замовленням на складі виробників. Співпрацюйте з лідером! Довіряйте професіоналам! Компанія Avtomatika - ваш надійний партнер в світі автоматизованих комірних систем!